Cenovo zvýhodnené sady

Dokážete si predstaviť, že by ste mohli prebaľovať svoje dieťa nie len ekologicky a zdravo, ale aj bez zbytočného nátlaku na rodinný rozpočet? Aké by to bolo, keby ste mohli urobiť niečo pre životné prostredie a zároveň ušetriť peniaze? 

Objavte nový štandard v prebaľovaníModerne, ekologicky a s ohľadom na zdravie dieťatka aj našej planéty. Naša starostlivosť o pokožku vášho malého pokladu siaha ďaleko nad rámec bežných prebaľovacích riešení. Na rozdiel od jednorázových plienok (vrátane ich ekologickejších variant), ktoré môžu spôsobovať kožné problémy, naše produkty sú vytvárané s ohľadom na zdravie a pohodu vašich detí

Materiály z udržateľných zdrojov poskytujú pohodlie, pôsobia priaznivo na zdravý vývoj kĺbov a dovolia pokožke dieťatka dýchať počas celej doby nosenia. Výrazne tak eliminujú kožné problémy, ako sú alergie, alebo zapareniny. Umožňujú venovať sa starostlivosti o vaše dieťa s mierou radosti a bez starostí o potenciálne kožné podráždenia.  

Zdravšie pre našu planétu

Len 1 vkladačka opakovaným používaním dokáže nahradiť viac ako 200 jednorázových plienok pri jednom dieťati. Pri bežnej frekvencii prebaľovania môže 1 dieťa za 2,5 roka spotrebovať až 8000 jednorázových plienok. To znamená, že vyprodukuje približne 2 tony nerecyklovateľného odpadu, ktorý u nás končí väčšinou na skládkach (vrátane ekologickejších variant plienok). A nezabúdajme na náklady - až 2000€ môže byť suma, ktorú investujete na produkty na 1 použitie.

Naše prateľné prebaľovačky môžete používať striedavo (part-time), alebo ich používať výhradne počas celej doby plienkovania. Vyberte si spôsob, ktorý najviac vyhovuje potrebám vášho bábätka, bez nátlaku na rodinný rozpočet.

Vyskladajte si produkty podľa vlastnej preferencie, alebo zvoľte cenovo zvýhodnený set, v ktorom nájdete všetky potrebné produkty pre najjednoduchší štart. 

A ako to celé funguje? Pozrite si jednoduchý video návod k produktom tu. 

3 položiek celkom

Cena

156359
1156359