Využite DOPRAVU ZDARMA na všetky objednávky. Akcia platí len do 31.5.2024.

Ako na to?

Napadne Vás pri slove "látková plienka" veľký bavlnený štvorec, vyvesený na šnúre? 

Ak áno, odložte prosím túto predstavu. Rada Vás zoznámim s modernými prebaľovacími systémami, ktoré vyrábame ručne v našej lokálnej dielni na Slovensku. A verte, že od bavlny, ktorá sa už dnes nepovažuje za najsavejší a ekologický materiál, majú celkom ďaleko. Žehličky odložíme bokom :)

Nemusíte byť ani 'eko-bio-raw' rodič, aby ste prebaľovali ekologickejšie a pritom jednoducho a úsporne. Moderné ekologické prebaľovacie systémy sú praktické na požívanie a ľahké na údržbu a manipulácia s nimi nezaberie viac času ako práca s papierovými plienkami. Stávajú sa novým štandardom v starostlivosti o našich drobčekov. Ako na to? 

Všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú na začiatku, sme si prebrali s Jankou v tomto videu:

 Vo videjkách nižšie si vysvetlíme používanie jednotlivých produktov. 

Modernú 'látkovú plienku' tvorí kombinácia nepremokavých VRCHNÝCH PUL NOHAVIČIEK a savých vkladačiek. Po použití sa obe len operú ako bežné oblečenie a používajú až do odplienkovania. 

Vyrábame 3 druhy vkladačiek, podľa aktuálnej potreby dieťatka. Môžeme kombinovať všetky druhy, alebo iba jeden, napr. Univerzálny PREFLAT by Veron na deň aj noc.

Na deň sa najčastejšie používajú CONTOUR vkladačky, na denný alebo nočný spánok PLIENKOVÉ NOHAVIČKY, alebo obľúbené PREFLATY, ktoré som nadizajnovala na základe mojich skúseností a za krátky čas sa stali našim najpredávanejším produktom, obľúbeným u oteckov, pretože ich používanie je intuitívne a najviac pripomína bežné plienky. 

Na všetky vkladačky sa vždy obliekajú Vrchné PUL nohavičky, ktoré vďaka nepremokavej membráne chránia dieťatko pred pretečením, ale zároveň dovoľujú pokožke dýchať, čím eliminujú zapareniny a kožné problémy. 

Vo videjkách nižšie si ukážeme, ako si môžete založiť jednotlivé produkty priamo na dieťatko.

1. VRCHNÉ PUL NOHAVIČKY 

Je praktické mať aspoň 4-5ks nohavičiek na výmenu. Nie je potrebné ich prať po každom použití (vkladačky v nich áno). Medzi cyklami ich stačí prevetrať a prať 2x do týždňa, alebo po znečistení. 

2. CONTOUR vkladačky do PUL nohavičiek

Savé systémy, ktoré sa jednoducho vložia do PUL nohavičiek, ideálne hlavne na deň. Vkladačky si môžete prispôsobiť v PUL nohavičkách zložením, dobre sedia od 3 do 22kg.  Menia sa po 2-3 hodinách. 

3. PREFLAT - skladacia viacvrstvová vkladačka

Preflat je štvorcová vkladačka z viac vrstiev bambusového froté, vhodná na denný aj nočný spánok. Jeho veľkou výhodou je rýchle vyschnutie (suší sa rozložený). 

4. PLIENKOVÉ NOHAVIČKY

Plienkové nohavičky sú veľmi  ideálne na spánok. Vďaka vnútornému vrecku si ich môžete navyše posilniť o BOOSTER a zabezpečiť tak nerušený spánok počas celej noci. 

Všetky naše  vkladačky vyrábame z moderných a udržateľných materiálov, ako je napr. voľne rastúci BAMBUS. Nepoužívame bavlnu, ktorá sa dnes už nepovažuje za najsavejší materiál a jej pestovanie vyžaduje veľa vody a pesticídov. Vkladačky sa nikdy nežehlia, môžete ich sušiť na voľno, v sušičke, alebo na radiátore. 

PUL nohavičky sušíme vždy na voľno, tento materiál vyschne veľmi rýchlo, preto ich po krátkom čase môžete hneď použiť na ďalší cyklus. 

Koľko Vám dokážu ekologické prebaľovačky ušetriť v rodinnom rozpočte? Pozrite si tento článok

Zaujímajú vás naše ekologické prebaľovačky a potrebovali by ste viac info? Navštívne náš blog, alebo ma kontaktujte do správy, rada sa Vám budem osobne venovať,

Veron

Pre koho sme vďaka našim prepracovaným produktom a servisu dôveryhodným partnerom?