Ku DŇU DETÍ sme si pre Vás pripravili akciu 20% na všetky TRÉNINGOVÉ NOHAVIČKY v plnej cene (samostatné produkty, nie sety), stačí ak si vyskladáte svoje obľúbené farby a vložíte košíku kód DETI :) Akcia trvá do nedele 4.6.2023.

Nepremokavé PUL nohavičky

PUL nohavičky majú na vnútornej strane špeciálnu membránu z polyuretánu (PUL), ktorá zabezpečuje nepremokavosť, ale zároveň dovolí pokožke bábätka dýchať, eliminuje tak zapareniny a alergické reakcie. 

MIDI PUL nohavičky (2-7kg), alebo novorodenecké zvoľte vtedy, ak začínate s látkovaním od narodenia (novorodeniatko má menej ako 4kg). Do nohavičiek si vkladáte CONTOUR vkladačku samostatne, alebo posilnenú o BOOSTER na noc. 

BASIC PUL nohavičky - vrchné sú najuniverzálnejšie a najpredávanejšie nohavičky. Vďaka patentkám 'rastú' spolu s dieťatkom od 4 do 15kg, čo je väčšinou celá doba, kedy dieťatko nosí plienky. Do BASIC nohavičiek si vkladáte CONTOUR vkladačku, samostatne, alebo posilnenú o BOOSTER, alebo PLIENKOVÉ NOHAVIČKY na celonočný spánok. Pre väčšie dieťatko si vo variantach môžete vybrať veľkosť BASIC XL, do 22kg dieťatka. 

KAPSOVÉ PUL nohavičky majú priamo vo vnútri našitú STAY-DRY vrstvu, ktorá vytvára vrecko, do ktorého si môžete vložiť napr. aj klasickú štvorcovú plienku. Sú obľúbenou variantou na nočný spánok. 

 

42 položiek celkom

Cena

1436
11436
Hore
Ďalšie produkty