Hodnotenie obchodu

4,9 46 hodnotení
5
45x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
EK Avatar autora Eliška Kratochvílová | 27.5.2022
Vrelo odporúčam tento e-shop s nádhernými výrobkami. Krásny, kvalitný tovar na super prehľadnej stránke. Som veľmi spokojná s promptnou komunikáciou, rýchlosťou dodania a kvalitou tovaru. Odporúčam na 100%
V Avatar autora Veron (Administrátor) 27.5.2022
Pani Eliška, veľmi si vážime Vaše hodnotenie a sme radi, že ste spokojná s produktami aj našimi službami :) Prajeme Vám, aby sa Vám ďalej naše produkty dobre používali a uľahčovali Vám prácu v domácnosti :)
Avatar autora Roxana Samantha Šedivá | 14.5.2022
M Avatar autora Martina J | 10.5.2022
Vsetko na vybornu. Velmi dobre poradenstvo, super materialy, kvalitne sitie. Sice to chcelo trocha cviku, ale ten vysledok stoji za to. Som rada ze som sa na tie latkove plienky dala. Vrelo odporucam dalej. Maminy nebojte sa!
V Avatar autora Veron (Administrátor) 10.5.2022
Milá Martinka, aj my sme veľmi radi, že ste sa rozhodli pre látkovky a presne ako píšete, trošku cviku na začiatok, vychytať tie správne kombinácie pre vaše miminko a potom to už ide jedna radosť :)
KV Avatar autora Kristína Váchová | 15.4.2022
Veľmi som spokojná s kvalitou produktov, plienočky aj po viacerych prianiach sú ako nové a nepremokaju. Pani Veronika je veľmi ochotná a veľmi mi poradila najmä pri začiatkoch keď som ešte nevedela čo a ako. ????
V Avatar autora Veron (Administrátor) 15.4.2022
Milá Kristínka, mám radosť, že PULky maličkej super sedia a ste spokojná, to je pre nás najväčšia odmena :)
JM Avatar autora Jana Maľcovská | 11.4.2022
Aj keď som ešte plienky nemohla otestovať naplno, som s nimi veľmi spokojná. Sú krásne a kvalitne ušité. Dodanie a takisto komunikácia s predávajúcou sú skvelé.
V Avatar autora Veron (Administrátor) 11.4.2022
Milá Janka, veľmi ma teší vaša spokojnosť a už sa neviem dočkať, kedy vecičky zabehnete naplno. Užite si naplno síce náročnejšie, ale najkrajšie obdobie v živote :) :)
BD Avatar autora Barbora Drugajová | 4.4.2022
S výrobkami som veľmi spokojná. Konopný prefold nám super sedí a vankúš na dojčenie je perfektný, veľmi uľahčuje nočné svačinky môjho synčeka :)
V Avatar autora Veron (Administrátor) 4.4.2022
Milá Barborka, tešíme sa, že máte radosť z vecičiek a prajeme aj naďalej pohodlné denné aj nočné svačinky so synčekom :)