Ku DŇU DETÍ sme si pre Vás pripravili akciu 20% na všetky TRÉNINGOVÉ NOHAVIČKY v plnej cene (samostatné produkty, nie sety), stačí ak si vyskladáte svoje obľúbené farby a vložíte košíku kód DETI :) Akcia trvá do nedele 4.6.2023.

Olej na masáž bruška dojčaťa 50ml

Kód: 1539
€12,49 / ks
Skladom

Prírodný masážny olej od Weledy, ktorý upokojí bruško dojčaťa a pomôže pri trávení. 100-percentne prírodný, vhodný pre chúlostivé bruško vášho dieťatka. 

 

\

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemná masáž prírodným olej. om dieťatko upokojí, zahreje a pomôže mu pri trávení a uvoľňovaní plynov. Zloženie olejčeka bolo konzultované a ladené s pôrodnými asistentkami a lekárnikmi. Základ oleja tvorí olej zo sladkým mandlí, doplnený o esenciálne oleje z hrejivej majoránky, upokojujúceho harmančeka a kardamónu. 

 

POUŽITIE: 

Masáž vykonávajte v príjemne vykúrenej miestnosti, aby sa dieťatko cítilo pohodlne. Olej zohrejte v rukách a v smere hodinových ručičiek vmasírujte okolo pupku do pokožky. Využite jemný tlak. Každý pohyb dokončite smerom dole cez ľavé stehno, čo pomôže uvoľniť bolestivé plyny v črievkach. 

 

CERTIFIKÁT: 

   sq_natrue

NATRUE - medzinárodne uznávaná značka kvality pre organickú a prírodnú kozmetiku, zabezpečujúca najvyššie štandardy. 

 

 sq_uebt

 

UEBT - neziskové združenie, ktoré podporuje a overuje záväzky spoločnosti, týkajúce sa etiského získavania surovín. Únia stanovuje celosvetovo uznávanú normu pre etické získavanie surovín. 

 

sq_bcorp-logo

 

B-corp - Nezisková organizácia bola založená v roku 2006 v USA, certifikuje ziskové spoločnosti pod značkou B Corporations (skrátene B Corps). Predstavuje prínos pre spoločnosť a životné prostredie, ktorý tieto podniky spĺňajú.

 

sq_vegan_info

Vegánsky produkt - neobsahuje žiadne suroviny získané zo zvierat. Všetky kozmetické produkty od Weleda sú vhodné pre vegánov, ktorí sa zdržiavajú mäsa a rýb. 

 

  sq_gluten

Produkt neobsahuje suroviny získané z pšenice, ovsa a ostatných obilnin, ktoré obsahujú lepok, alebo je klasifikovaný ako neškodný pre pacientov s celiakiou podľa smernice ES 2005/26/ES. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pre maminku a dieťa
Certifikácia: NATRUE, B-CORP, Gluten free, VEGAN, UETB
Vhodné pre: dojčatá
Množstvo: 50ml
Použitie: Masáž bruška dojčiat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.