Nechtíkový detský krém 75ml

Intenzívny hydratačný telový krém s obsahom nechtíka lekárskeho pre citlivú pokožku dieťatka na denné použitie. 


  • Skladom
€8,39 / ks
Kategória: Pre maminku a dieťa
Certifikácia: NATRUE, UETB, B-CORP, Gluten free
Vhodné pre: novorodeniatka a batoliatka
Množstvo: 75ml
Použitie: Intenzívna hydratačná starostlivosť o detskú pokožku.
 

Vysoko účinný detský krém bohato hydratuje pokožku dieťatka. Vďaka svojmu zloženiu rýchlo eliminuje zapareniny, alebo vysušenie pokožky vplyvom nepriaznivého počasia alebo suchého vzduchu v domácnosti. Hlavnými zložkami krému sú nechtík lekársky, organický sezamový a mandĺový olej.

 

Tento krém je výsledkom 50-ročných skúseností, počas ktorých Weleda pomáha ošetrovať detskú pokožku. Krém neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá ani minerálne oleje a je vhodný pre vegetariánov. 

 

  • EXTRAKT Z NECHTÍKA LEAKÁRSKEHO

Obsahuje karotenoidy, flavonoidy a saponíny. Extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho má vyhladzujúce účinky a podporuje regeneráciu pokožky. 

  • MANDĽOVÝ OLEJ 

Je ideálny pre citlivú, drsnú, šupinatú a suchú pokožku. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín, ako sú kyselina olejová a linolová je perfektným pomocníkom na ochranu pokožky dojčiat a batoliat. 

 

POUŽITIE: 

Krém je vhodný od 1. dňa narodenia dieťatka. Rozotrite krém na telo aj tvár. Krém je vhodný aj na používanie v oblasti plienok, pokiaľ nie je pokožka náchylná na vyrážky. 

 

 

ZLOŽENIE PRODUKTU / INCI: 

 

CERTIFIKÁT: 

 sq_bcorp-logo

B-corp - Nezisková organizácia bola založená v roku 2006 v USA, certifikuje ziskové spoločnosti pod značkou B Corporations (skrátene B Corps). Predstavuje prínos pre spoločnosť a životné prostredie, ktorý tieto podniky spĺňajú.

  sq_gluten

Produkt neobsahuje suroviny získané z pšenice, ovsa a ostatných obilnin, ktoré obsahujú lepok, alebo je klasifikovaný ako neškodný pre pacientov s celiakiou podľa smernice ES 2005/26/ES. 

   sq_natrue

NATRUE - medzinárodne uznávaná značka kvality pre organickú a prírodnú kozmetiku, zabezpečujúca najvyššie štandardy. 

sq_uebt

UEBT - neziskové združenie, ktoré podporuje a overuje záväzky spoločnosti, týkajúce sa etiského získavania surovín. Únia stanovuje celosvetovo uznávanú normu pre etické získavanie surovín. 

 

Nechtíková starostlivosť Weleda


Prírodná ochrana od úplného začiatku


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.