BIO čaj pre dojčiace ženy 40g

Kód: 1218
€4,95 –12 %
SK RGB Mum OrganicNursingTea 40g FOB
€4,95 –12 % €4,35 / ks
Skladom

Bylinkový čaj na podporu dojčenia v BIO kvalite, vyvinutý v spolupráci s pôrodnými asistentkami a lekárnikmi na mieru pre dojčiace ženy. 20 vreciek v balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylinkový čaj s príjemnou osviežujúcou vôňou a chuťou na podporu tvorby materského mlieka. Všetky rastlinky, používané na výrobu tohto doplnku stravy pre mamičky majú certifikát, potvrdzujúci ich ekologický spôsob pestovania. 

 

  • ANÍZ, FENIKEL, RASCA  

Podporujú tvorbu materského mlieka a zároveň vytvárajú harmonickú chuť čaju. 

 

Čaj bol vytvorený v spolupráci s lekárnikmi a pôrodnými asistentkami a neobsahuje žiadne syntetické konzervanty, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov z ropy. 

 

POUŽITIE: 

Jedno vrecko zalejte 0,25L vriacej vody a nechajte čaj lúhovať zakrytý 5 minút. Denná odporúčaná dávka je 3-5 vreciek. Čaj je vhodné piť od konca tehotenstva a počas celého obdobia dojčenia. 

  

 

ZLOŽENIE: 

 

CERTIFIKÁT: 

sq_uebt

UEBT - neziskové združenie, ktoré podporuje a overuje záväzky spoločnosti, týkajúce sa etiského získavania surovín. Únia stanovuje celosvetovo uznávanú normu pre etické získavanie surovín. 

sq_gluten

Gluten free - Produkt neobsahuje suroviny získané z pšenice, ovsa a ostatných obilnin, ktoré obsahujú lepok, alebo je klasifikovaný ako neškodný pre pacientov s celiakiou podľa smernice ES 2005/26/ES. 

  sq_vegan_info

Vegánsky produkt - neobsahuje žiadne suroviny získané zo zvierat. Všetky kozmetické produkty od Weleda sú vhodné pre vegánov, ktorí sa zdržiavajú mäsa a rýb. 

sq_eu_organic 

EÚ BIO - Všetky zložky Weleda produktov pochádzajú z ekologického pestovania a nesú logo ekologického poľnohospodárstva.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné doplnky
Certifikácia: UETB, Gluten free, Vegan, EU BIO
Vhodné pre: Dojčiace mamičky
Množstvo: 20 vreciek v balení

100 rokov Weledy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.