Basic PUL nohavičky (vrchné)

Nepremokavé vrchné Pul nohavičky, vhodné od narodenia. Na výber je ponuke viacero veľkostí: 

Zoberte si na začiatok Univerzálne Basic nohavičky (na suchý zips alebo patentky), ktoré miminko vynosí až po nočník na istotu.

MIDI pul nohavičky sadnú každému novororeniatku, sú kratšie ako univerzálne Basic pul nohavičky a dajú sa ešte prispôsobiť na 2 veľkosti, ak máte baliť miminko na široko, perfektne poslúžia aj na tento účel, sedia do cca 8kg miminka.

V prípade, ak je miminko po narodení skutočne malinké (od 2,5 kg, dvojčiatka) a na začiatku sú ešte Basic voľné, odporúčam v tom prípade doplniť Mini Pul nohavičky od 2,5 do 4-5kg, sú to veľmi špeciálne nohavičky.

Vďaka patentkám / suchému zipsu si môžete prispôsobiť veľkosť podľa aktuálnej potreby. Vhodné savé systémy do jednotlivých nohavičiek sú potriedené v časti vkladacie systémy.

Všeobecne sa však do vrchnývch puliek najlepšie kombinujú stay-dry vkladačky (regular a contour a v mini pulkách mini regular), ktorých savosť môžete posilniť prefoldami alebo extra vkladačkou, ktoré vkladáme pod stay-dry vkladačky, aby ostala ritka stále suchá. 

V ponuke sú samostatné nohavičky, alebo nohavičky v kombinácii so savým systémom za super cenu :) 

Mini

 
  • Radiť podľa:
  • 15 položiek celkom

Stránka 1/2

Ďalšie produkty